Warsztat asertywności i samoobrony dla dziewczyn* WenDo

28-29 października 2023

WENDO logo

Stowarzyszenie 9dwunastych ze wsparciem fundacji „Made in Brochów” z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek (11.10) zaprasza osoby dziewczyńskie w wieku 9-13 lat z całego Wrocławia i okolic do wzięcia udziału w warsztacie asertywności i samoobrony dla dziewczyn* WenDo.

Dzięki WenDo dorastające dziewczyny* mogą skuteczniej i bezpieczniej dbać o swoje granice i poczucie sprawczości w sytuacjach:
– komunikacyjnych z rodziną,
– interpersonalnych z innymi dorosłymi z którymi są w relacji zależności (np. kadra pedagogiczna, trenerzy i trenerki innych aktywności rozwojowych),
– z rówieśnikami i rówieśniczkami (w tym związanych z tworzeniem relacji intymnych),
– cyberprzemocy,
– decydowania co chcą robić w życiu.

Po prostu dzięki WenDo osoby dziewczyńskie nauczą się bardziej szanować siebie i skuteczniej porozumiewać z otoczeniem.

Jak się zapisać?

Warsztaty są zaplanowane na 28-29 października, w każdy dzień jest 6 godzin zajęć w godz. 10:00– 16:00. Konieczne jest uczestniczenie w pełnym wymiarze czasu, ponieważ warsztat stanowi integralną całość.

Ilość miejsc: 12

Koszt uczestnictwa w warsztacie to 450 zł, w tym są materiały warsztatowe do samoobrony, napoje i przekąski, koszty korzystania z lokalu, wynagrodzenie osoby prowadzącej.

Jeśli kwota 450 zł jest zbyt wysoka, by zapisać dziecko, a czujesz, że by na tym bardzo skorzystało, napisz do nas: kontakt@9dwunastych.org.

Postaramy się dofinansować udział w warsztacie z programu stypendialnego 9dwunastych, który powstał dzięki przekazywanym nam darowiznom na działania równościowe.

Termin nadsyłania zgłoszeń i dokonania opłaty warsztatowej: 23 października.

Dopiero dokonanie opłaty warsztatowej jest uznawane za pełne zgłoszenie na warsztat. 24.10 będziemy weryfikować pod tym kątem listę zapisów i wysyłać potwierdzenie przyjęcia na warsztat.

Dane do przelewu:
– nazwa organizacji: stowarzyszenie 9dwunastych, ul. Towarowa 6/59, 15-007 Białystok;
– nr konta bankowego: BGŻ BNP PARIBAS, 06 1600 1462 1025 2284 3000 0007;
– tytuł przelewu: WenDo Wrocław – imie i nazwisko osoby uczestniczącej.

Osoba prowadząca

Ania Kozicka, córka Eugenii, wnuczka Zofii i Jadwigii
z wykształcenia pedagożka rewalidacyjna, edukatorka antydyskryminacyjna, równościowa, trenerka asertywności i samoobrony dla dziewczynek i kobiet* WenDo, z pasji łączy edukację antydyskryminacyjna z medycyną chińską

spotkanie informacyjne online

17 października br. (wtorek) w godz. 18:00-19:00 zapraszamy na spotkanie informacyjne online z Anią – trenerką WenDo, która poprowadzi warsztat. 

Skip to content