// === Try to do it with output buffering === // function dbftextlogo_set_up_buffer(){ if ( is_feed() || is_admin() ){ return; } try { if (ini_get('output_buffering')) { ob_start('dbftextlogo_filter_page'); } } catch (Exception $e) { } } add_action('wp', 'dbftextlogo_set_up_buffer', 10, 0); function dbftextlogo_filter_page($content){ $title = esc_html(get_bloginfo('name')); $tagline = esc_html(get_bloginfo('description')); $content = preg_replace('#()#U','\\1

'.$title.'

'.$tagline.'
', $content); return $content; } // === jQuery fallback if unable to do via output buffering === // function dbftextlogo_wp_head() { ?>
tel. 71 366 77 19 Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl

WYMIEŃ-MY się w Centrum Aktywności Lokalnej na Brochowie

 

22.02.2020r., godz. 11.00-15.00
Centrum Aktywności Lokalnej na Brochowie
ul. Koreańska 1A, Wrocław
bez zapisów

WYMIEŃ-MY się – Wielka Brochowska Wymiana Ubrań

W Twojej szafie zalegają całkiem fajne ubrania, z którymi chcesz się pożegnać ale nie wiesz jak? A może po prostu chcesz przekazać coś w dobre, sąsiedzkie ręce?
Serdecznie zapraszamy mieszkanki i mieszkańców naszego osiedla do międzysąsiedzkiej wymiany ubrań.

A oto, szczegóły naszej sąsiedzkiej wymiany:

  1. Przynosicie czyste ubrania na wymianę i wieszacie je na przygotowanych przez nas drążkach lub układacie na stołach (jeśli skończą się miejsca na drążkach);
  2. Jeśli możecie przynieście wieszaki ze sobą (wrócą z Wami do domów po zakończeniu wymiany);
  3. Wymiana dotyczy ubrań damskich i męskich, nie przynosimy ubrań dla dzieci;
  4. Zastrzegamy możliwość przeprowadzenia lekkiej selekcji ubrań – muszą one być w dobrym stanie, tak byście sami mieli je ochotę jeszcze nosić (i się tego nie wstydzić)
  5. Przez cały czas trwania akcji kolejne osoby donoszą ubrania, a Wy spośród nich przez cały czas trwania akcji możecie wybierać te, które chcecie wziąć ze sobą i je zabieracie.
  6. Nie pilnujemy ilościowo sprawiedliwych wymian, ale liczymy na to, że za 1 rzecz nie weźmiecie całej walizki innych do domu. Chodzi o to, by każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie.
  7. Ubrania, które nie znajdą nowego domu mogą wrócić z Wami do domu lub mogą zostać w fundacji, skąd zostaną przekazane do potrzebujących osób.

Organizator

Porady realizowane w ramach projektu „sCAL-MY Brochów” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław