Warsztaty teatralne

Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku od 6 do 10 roku życia.

Już czas wyruszyć w kolejną podróż teatralną! Uzbrojeni w mnóstwo energii po wakacyjnych wojażach, z głowami pełnymi pomysłów rozpoczynamy kolejny sezon teatralny na Brochowie!

Stawimy czoła nieśmiałości, złej wymowie, uwolnimy swoje ciało i emocje, a nasza wyobraźnia będzie działała bez ograniczeń. A wszystko po to by pobawić się skojarzeniami i wcielić się w różne postaci. Zastanowimy się czym jest teatr i stworzymy własne wariacje na jego temat. Ponadto razem z małymi aktorami przygotujemy interaktywne przedstawienie, na które już dzisiaj wszystkich zapraszamy.

3..2…1… ZACZYNAMY!!!
 
Zajęcia są częściowo ruchowe dlatego prosimy o wygodny strój oraz sportowe buty na przebranie. Można również ćwiczyć na boso bez skarpetek. Prosimy, żeby dzieci przynosiły ze sobą coś do picia (najlepiej wodę) oraz małą przekąskę.

  Prowadząca

  Zdjęcie portretowe prowadzącej

  Dominika Nestorowska

  instruktorka teatralna i reżyserka, animatorka, założycielka Grupy  Artystycznej bravo2art

  Ukończyła Studia Pedagogicznych oraz Międzywydziałowe Studia Indywidualne na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwentka II. edycji Akademii Teatru Alternatywnego, której główną ideą jest wszechstronna, interdyscyplinarna i nieformalna edukacja teatralna wzmacniająca kompetencje animacyjne, artystyczne i kulturotwórcze. W pracy z aktorem stawia na obserwacje, relacje, działanie i bycie. Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zdobywała m.in. jako uczestniczka i koordynatorka wielu projektów i wolontariatów społeczno-kulturalnych, trenerka w Akademii Twórczego Rozwoju „Bystrzak”, animatorka zabaw urodzinowych oraz wychowawca kolonijny. Aktywnie działa na rzecz wrocławskiego środowiska teatrów offowych. Od 2017 roku prowadzi zajęcia teatralne na Brochowie. Lubi jazdę na rowerze, podróże pociągami i dźwięki. Fascynują ją ludzie.

  fot. Julian Nestorowski

  Logotyp Fundacji Made in Brochów
  Logotyp wroclaw.pl
  Logotyp Wrocławia Miasta Spotkań

  Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Aktywnie na Brochowie” współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

  Skip to content