// === Try to do it with output buffering === // function dbftextlogo_set_up_buffer(){ if ( is_feed() || is_admin() ){ return; } try { if (ini_get('output_buffering')) { ob_start('dbftextlogo_filter_page'); } } catch (Exception $e) { } } add_action('wp', 'dbftextlogo_set_up_buffer', 10, 0); function dbftextlogo_filter_page($content){ $title = esc_html(get_bloginfo('name')); $tagline = esc_html(get_bloginfo('description')); $content = preg_replace('#()#U','\\1

'.$title.'

'.$tagline.'
', $content); return $content; } // === jQuery fallback if unable to do via output buffering === // function dbftextlogo_wp_head() { ?>

Zumba Fitness Party

ZUMBA dla dorosłych z miłości do ludzi, muzyki i tańca

ZUMBA to połączenie kroków różnych stylów tanecznych m.in. takich jak: salsa, soca, bachata, merengue, reggaeton z elementami fitnessu.
Jedna godzina ZUMBY pozwala na spalenie kilkuset kalorii, daje mnóstwo energii, a co najważniejsze wyzwala endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia. O zajęciach często mówi się ZUMBA FITNESS PARTY, ponieważ ich uczestnicy czują się na nich jak na imprezie. Wszystko przy gorących rytmach muzyki latynoamerykańskiej.

Zajęcia poprowadzi:
Agnieszka Kaletyńska.

Agnieszka Kaletyńska

licencjonowana instruktorka ZUMBA FITNESS.

Na moich zajęciach, każdy znajdzie coś dla siebie; trochę szaleństwa i spokoju. Na ZUMBIE nie liczy się wiek ani płeć, najważniejsza jest dobra zabawa, dlatego każda osoba wyjdzie z tych zajęć z uśmiechem na twarzy. Nie wierzycie?
Przyjdźcie i sami się przekonajcie!
Zobaczycie, że tak jak dla mnie stanie się ona Waszą pasją i nieodłączną częścią życia.

Organizator:

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Aktywnie na Brochowie” współfinansowanego przez Gminę Wrocław.