tel. 511 380 078 Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl

Warsztaty teatralne

Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku od 6 do 10 roku życia.

Już czas wyruszyć w kolejną podróż teatralną! Uzbrojeni w mnóstwo energii po wakacyjnych wojażach, z głowami pełnymi pomysłów rozpoczynamy kolejny sezon teatralny na Brochowie!

Stawimy czoła nieśmiałości, złej wymowie, uwolnimy swoje ciało i emocje, a nasza wyobraźnia będzie działała bez ograniczeń. A wszystko po to by pobawić się skojarzeniami i wcielić się w różne postaci. Zastanowimy się czym jest teatr i stworzymy własne wariacje na jego temat. Ponadto razem z małymi aktorami przygotujemy interaktywne przedstawienie, na które już dzisiaj wszystkich zapraszamy.

3..2…1… ZACZYNAMY!!!

Zajęcia są częściowo ruchowe dlatego prosimy o wygodny strój oraz sportowe buty na przebranie. Można również ćwiczyć na boso bez skarpetek. Prosimy, żeby dzieci przynosiły ze sobą coś do picia (najlepiej wodę) oraz małą przekąskę.

Zajęcia poprowadzi:
Dominika Nestorowska

fot. Julian Nestorowski

Dominika Nestorowska

instruktorka teatralna i reżyserka, animatorka, założycielka Grupy  Artystycznej bravo2art

Ukończyła Studia Pedagogicznych oraz Międzywydziałowe Studia Indywidualne na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwentka II. edycji Akademii Teatru Alternatywnego, której główną ideą jest wszechstronna, interdyscyplinarna i nieformalna edukacja teatralna wzmacniająca kompetencje animacyjne, artystyczne i kulturotwórcze. W pracy z aktorem stawia na obserwacje, relacje, działanie i bycie. Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zdobywała m.in. jako uczestniczka i koordynatorka wielu projektów i wolontariatów społeczno-kulturalnych, trenerka w Akademii Twórczego Rozwoju „Bystrzak”, animatorka zabaw urodzinowych oraz wychowawca kolonijny. Aktywnie działa na rzecz wrocławskiego środowiska teatrów offowych. Od 2017 roku prowadzi zajęcia teatralne na Brochowie. Lubi jazdę na rowerze, podróże pociągami i dźwięki. Fascynują ją ludzie.

Organizator:

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Aktywnie na Brochowie” współfinansowanego przez Gminę Wrocław.