tel. 511 380 078 Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl

Małe – duże zabawy

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 1-3 lata wraz z opiekunami.

Zapraszamy do wspólnego doświadczania świata. Na zajęciach będziemy grać, macać, ugniatać, przelewać, brudzić się, smakować, dotykać, dmuchać, słuchać, masować, śpiewać, trochę tańczyć, liczyć, malować, poznawać różne faktury, poznawać świat.
Zajęcia oparte na aktywnym uczestnictwie rodzica i dziecka. Dzięki wspólnej zabawie będziemy mogli zaobserwować dzieci w czasie zabawy, jak reagują i odbierają świat zewnętrzny. W programie mnóstwo inspirujących zabaw i śmiechu.

Zajęcia poprowadzi:
Magda Chmielewska.

Magda Chmielewska

Doradczyni noszenia w chustach, instruktorka masażu Shantala, promotorka karmienia piersią i doula. Potrójna mama, wychowująca dzieci w duchu rodzicielstwa bliskości, długo karmiąca piersią, długo nosząca i śpiąca z dziećmi. Zakochana w mężu (nieustannie wspierającym) i w swoich dzieciach. Każde z jej dzieci po kolei stawiało na jej rodzicielskiej drodze duże wyzwania, które doprowadziły do kształcenia się w tym właśnie kierunku. Pracuje z rodzicami i dziećmi na początku ich drogi rodzicielskiej, organizuje warsztaty dla rodziców oraz zajęcia dla małych dzieci. Obserwowanie rozwoju dzieci poprzez zabawę, pozwalanie im na doświadczanie świata „po swojemu” przy uważnym udziale rodzica, to jej pasja.

Organizator:

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Aktywnie na Brochowie” współfinansowanego przez Gminę Wrocław.