tel. 511 380 078 Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl

Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej
i Fundacja EkoRozwoju
zapraszają na ekologiczne warsztaty dla dzieci i młodzieży
Klimat do zmiany

 

Pandemia nie zlikwidowała problemu kryzysu klimatycznego. Nadal podkręcamy temperaturę w naszym wspólnym domu i piszemy scenariusz filmu katastroficznego, w którym będziemy musieli sami wziąć udział, jeśli nie podejmiemy właściwych działań.

Na szczęście edukacja wciąż daje nadzieję, że obudzimy się w lepszym świecie. Możemy ją kontynuować również w wersji zdalnej, korzystając z aplikacji interaktywnych i gier, które angażują uczestników i uczestniczki.

Czas na KLIMAT DO ZMIANY! Fundacja Made in Brochów we współpracy z Fundacją EkoRozowju zaprasza dzieci i młodzież Wrocławia do udziału w bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych z cyklu #KlimatDoZmiany.

Bez obaw: nie będziemy uczestnikom i uczestniczkom serwować gadających głów 😉 W planach m.in. quizy 🎲 gry 🎮 filmy 🎥 i animacje dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych. Czekamy na Was! Zajęcia obejmują cykl dwóch dwugodzinnych spotkań w dniach:

16 czerwca (pierwsze spotkanie) o godz. 14.30
23 czerwca (drugie spotkanie) o godz. 14.30

 

Zgłoszenia dzieci w wieku od 10 lat prosimy przesyłać na adres mailowy fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl, liczba miejsc ograniczona.
Uczestnicy otrzymają od nas link do zalogowania się na warsztaty w dniu wydarzenia.  

Działanie realizowane są w ramach projektu
„sCAL-MY Brochów”
współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław