tel. 511 380 078 Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl

Nowość w Brochowskim Centrum Aktywności Lokalnej!
Otwieramy cykl bezpłatnych warsztatów Kundalini Joga dla dorosłych.
Pierwsze zajęcia w środę, 9 października o godz. 17.00-18.00
zapisy: madeinbrochow@gmail.com

Regulamin BCAL 2019

 

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia, aby żyć zdrowo, świadomie i radośnie, pobudzić swoją kreatywność, koncentrację i efektywność, zrelaksować i oczyścić ciało i umysł, to zapraszamy na sesje Kundalini Jogi. Jest to silnie energetyzująca i odstresowująca joga, która składa się z serii różnorodnych dynamicznych i statycznych ćwiczeń fizycznych, oddechowych oraz medytacji. Jest ona doskonałą technologią na uelastycznienie kręgosłupa i usunięcie napięć z ciała, czyli wspaniale balansuje długotrwałą pracę za biurkiem. Poza tym harmonizuje systemy

nerwowy i krążeniowy, synchronizuje półkule mózgowe, rozbudza u ćwiczącego intuicyjność oraz energię Kundalini, czyli jego najwyższy twórczy potencjał. Jest to zdrowy, naturalny stymulant, który wprowadza więcej radości, lekkości i dokładności w działaniu. Podczas sesji pracujemy również z otwieraniem głosu, czyli intonowaniem mantr – w języku angielskim oraz w Gurmukhi. Ich tłumaczenia podawane są na zajęciach. Służą tu one jako pozytywne afirmacje, praca z mantrą – usprawnia komunikację w życiu oraz nastraja umysł do naturalnego obrazu wewnętrznego piękna.

Już po pierwszej sesji odczujecie efekty, będziecie mieć więcej energii i pewności siebie!

zajęcia prowadzi
Piara Ravi Kaur (Natalia Norko)

Doświadczona w prowadzeniu sesji jogi i sesji relaksacyjnych z gongiem w Polsce i za granicą, certyfikowana przez przez KRI (Kundalini Research Institute), IKYTA (International Kundalini Yoga Teachers Assosiation) i Yoga Alliance RYT (Registered Yoga Teacher), ukończyła roczny kurs nauczycielski Kundalini Jogi I stopnia według systemu nauk Yogi Bhajana w Irlandii, kurs muzykoterapii organicznej z użyciem gonga we Wrocławiu (Art Syntony) oraz kurs instruktorski klasycznej hatha jogi w Indiach, na podstawie badań terenowych napisała pracę magisterską z etnologii na temat „Czym jest Joga dla człowieka Zachodu”, wokalistka, kompozytorka, podróżniczka.

Organizator

Wydarzenie realizowane w ramach projektu BCAL 2019 współfinansowanego przez Gminę Wrocław