tel. 511 380 078 Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl

MARZEC W BROCHOWSKIM CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

Zapraszamy na warsztaty!

Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej
ul. Koreańska 1A. Wrocław

Ponadto w Centrum: Poczytajki, ZPT-y, zajęcia sensoplastyczne, konwersacje językowe, warsztaty przyrodnicze, nordic walking oraz porady prawne. Szczegóły w kalendarzu.

ZAPISY
Zajęcia Muzyczne wędrówki, Rysujemy! Malujemy! oraz Zdrowy kręgosłup
startują 4 marca od godz. 12.00.

Zapisy mailowo na adres: fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl
w tytule maila należy wpisać nazwę zajęć.

BEZ ZAPISÓW
Zajęcia Rytmiczne zabawy i Odetchnij są otwarte, nie trzeba się zapisywać.

Rytmiczne zabawy
Dla kogo:  dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami.
Terminy: środy, godz. 17.30-18.30
Cykl: 10 zajęć
BEZ ZAPISÓW


Z
ajęcia muzyczno-ruchowe, w skład których wchodzi śpiew, muzyka, gra na instrumentach, improwizacja ruchowa. Zajęcia rozwijają dziecko pod względem muzycznym, ale jednocześnie spełniają jego potrzebę ruchu i aktywności oraz bliskości z rodzicami, koordynacji ruchowej.

Zajęcia prowadzi Magdalena Młodzianowska-Chilmon – animatorka kultury, antropolożka, instruktorka tańca a do tego specjalistka od zabaw wszelakich.

Muzyczne wędrówki
Dla kogo:  dzieci 6-18 miesięcy z opiekunami
Terminy: środy 10.00 – 11.00
Cykl: 10 zajęć

Zapisy mailowe od 4 marca od godz. 12.00.
na adres: fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl
w tytule maila należy wpisać nazwę zajęć.

Zajęcia pomogą dzieciom i dorosłym otworzyć się na muzykę. Rodzice spędzą wartościowy czas ze swoimi pociechami oraz otrzymają narzędzia, dzięki którym rodzinne muzykowanie stanie się naturalne. Dzieci w żywej zabawie rozwiną swoje kompetencje językowe i motoryczne, a przy tym wzmocnią swoje więzi z rodzicami oraz rówieśnikami.

Zajęcia poprowadzi: Justyna Zalewska – aktorka i animatorka o duszy dziecka. Lubi przekazywać ludziom iskrę, którą mogą ponieść w świat. Od lat pracuje z dziećmi i dorosłymi, prowadząc warsztaty teatralne, ogólnorozwojowe oraz z emisji głosu. Ukończyła kurs muzykowania Pomelody i podejścia Nordoff Robbins w muzykoterapii.

Zdrowy kręgosłup
Dla kogo: dorośli
Terminy: wtorki, godz. 9.30-10.30
Cykl: 10 zajęć


Zapisy mailowe od 4 marca od godz. 12.00.
na adres: fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl
w tytule maila należy wpisać nazwę zajęć.

Prozdrowotna forma zajęć, które mają na celu poprawę postawy ciała oraz minimalizowanie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Na zajęciach będą wykonywane ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz oddechowe, które pomogą w zniesieniu napięcia mięśniowego oraz pozwolą zwiększyć zakres ruchu.

Zajęcia poprowadzi Magdalena Karasińska-Nowak – instruktorka fitness i trenerka personalna.

Rysujemy! Malujemy!
Dla kogo: dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłych
Terminy: czwartki 18.00-19.30
Cykl: 10 zajęć

Zapisy mailowe od 4 marca od godz. 12.00.
na adres: fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl
w tytule maila należy wpisać nazwę zajęć.

Warsztaty rysunku i malarstwa. Zajęcia dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki rysunku i malarstwa, poeksperymentować w zakresie różnych technik i form ekspresji, poznać zasady kompozycji, stosowania koloru i waloru. Są to zajęcia rozbudzające wyobraźnię i wrażliwość artystyczną.

Zajęcia poprowadzi Ilona Irach-Grabowska – mgr inż. arch., absolwentka Politechniki Wrocławskiej – kierunek Architektura spec. Architektura i Urbanistyka. Ukończyła kurs rysunku w „Pracownia Studio Rysunku – Koletek” w Krakowie. Od 4 lat prowadząca zajęcia rysunkowe, malarskie i rękodzielnicze dla dzieci i dla dorosłych – rysunek w perspektywie, rysunek i malarstwo w Centrum Edukacji Społecznej we Wrocławiu.

Odetchnij
Dla kogo: dorośli
Terminy: wybrane wtorki, godz. 17.45-18.45
Cykl: 8 zajęć
BEZ ZAPISÓW

W co drugi wtorek miesiąca zapraszamy osoby dorosłe na warsztaty podczas, których będziemy się rozluźniać, skupiać na sobie, odprężać i koić. Skorzystamy ze sprawdzonych metod zaczerpniętych z jogi, analizy bioenergetycznej, medytacji. Jeśli potrzebujesz się zrelaksować, dokucza Ci stres i napięte mięśnie weź ze sobą duży ręcznik, strój, który nie będzie ograniczał ruchów i po prostu przyjdź. Własna mata jest mile widziana.

Zajęcia poprowadzi Ewelina Seklecka pedagożka, trenerka umiejętności psychospołecznych, miłośniczka jogi. Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkołę Treningu Grupowego, Kurs Analizy Transakcyjnej, kurs medytacji Vipassana. Uczestniczka szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie Analizy Bioenergetycznej.

Organizator

Porady realizowane w ramach projektu „sCAL-MY Brochów” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław