tel. 511 380 078 Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl

Razem z Brave Kids na Brochowie

W ostatnią sobotę sierpnia Wrocław oddajemy dzieciom! Mimo trudów tego roku, sprawimy by nasze miasto stało się dla nich przestrzenią radości, spontaniczności i spotkania. Zapraszamy na niepowtarzalne święto dzieci – festiwal “Brave Kids pod wrocławskim niebem”.
Fundacja Made in Brochów, podobnie jak 15 innych wrocławskich, wyjątkowych organizacji zaprosiła na swoje osiedle dziecięcych i młodzieżowych artystów #BraveKids2020 przekształcając jego codzienną przestrzeń w scenę tętniącą życiem, wielością barw i uśmiechów. Występom artystycznym towarzyszyć będą warsztaty, animacje, pokazy filmów i LODY!
To wydarzenie dla całej rodziny. Zapraszamy!

„Bądźcie razem z Brave Kids pod wrocławskim niebem!”

Szczegółowy program

29.08.2020 r.
12:00 – 14:00
Leśne warsztaty dla dzieci z Panią Jodełką
Najstarszy park we Wrocławiu kryje w sobie wiele tajemnic i zakamarków wartych odkrycia. Zapraszamy Was do dzikiej, leśnej zabawy w Parku Brochowskim. Łowienie wodnych stworzeń, poszukiwanie leśnych skarbów, kuchnia błotna, ogromna pajęczyna czy malowanie na polanie – te i inne atrakcje czekają na odważne dzieci podczas spotkania z Panią Jodełką.
Miejsce: Park Brochowski, spotkanie przy fontannie obok labiryntu
Kiedy: 29.08 2020r., godz. 12:00 – 14:00
Dla kogo: Dzieci w wieku 3-7 lat wraz z rodzicami
Liczba miejsc: 60 dzieci
W razie deszczu zabawa uda nam się równie wspaniale, wystarczy odpowiedni strój.
Warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy: fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl (w tytule maila proszę wpisać: BK Leśne warsztaty, w treści imiona i wiek dziecka/ci oraz numer kontaktowy).
Pani Anna Jodełka mówi o sobie:
Od wielu lat towarzyszę dzieciom w ich wędrówce w głąb lasu i w głąb siebie 🙂 Moja przygoda zaczęła się w harcerstwie, gdzie nabierałam pierwszych szlifów jako drużynowa i coraz bardziej wsiąkałam w dzikie życie. Pracowałam z młodzieżą podczas wyjazdów w najpiękniejszych zakątkach Bieszczad. Do dziś spełniam się w roli wychowawcy, pracując z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca i edukator. Niemal dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zaowocowało stworzeniem z potrzeby serca leśnych warsztatów “Jodełka”. Moja filozofia opiera się na wzajemnym zrozumieniu, uważności i wierze, że dziecko jest samodzielne, kreatywne i twórcze. Naszym zadaniem jest zapewnić mu bezpieczne miejsce do eksploracji świata na własnych zasadach. Zatem bądźmy razem przy Twoim dziecku i zobaczmy świat jego oczami!
Dla ciekawych: Anna Jodełka, z wykształcenia mgr ochrony środowiska i coach. Z wielkiej pasji edukator, pedagog i wychowawca. Doświadczony kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży.

14:00  Lody dla dzieci (kto pierwszy ten skorzysta)


14:30 – 15:15
Pokaz grupy dziecięcej Brave Kids i Gwardii Gryfa

15:15 – 16:00
Animacje z językiem angielskim

Zajęcia językowe dla dzieci w wieku 7-11 lat ze szkołą języka angielskiego Early Stage. Znajomość języków obcych ułatwia poznawanie świata i innych ludzi. Zapraszamy do świetnej zabawy, podczas której nawet nie zorientujecie się kiedy wpadnie Wam do głowy kilka nowych słów i zwrotów! Warsztaty poprowadzi Aleksandra Spychala-Pazdan – dyrektorka filii Early Stage Wrocław 3.

Kiedy: 29. 08 2020, ok godz. 15:15
Gdzie: Park Brochowski (szczegóły podane zostaną przed warsztatami.
Na warsztaty obowiązują zapisy: fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl (w tytule maila BK animacje, w treści proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz wiek i numer kontaktowy).
19:00 Kino na Brochowie – – zapisy
Pokaz filmu „Cały świat Romy” w Restauracji Brochów
Zapraszamy Was na seans „Cały świat Romy” – ciepłą i wzruszającą opowieść o więzi między najstarszym a najmłodszym pokoleniem. Film został nagrodzony nagrodą jury ECFA oraz wyróżniony przez jury twórców podczas 6. MFF Kino Dzieci.

 

Mamy tylko 30 darmowych wejściówek! Na film zapraszamy rodziców z dziećmi, jest on dedykowany 10-12 latkom.
Kiedy: 29.08 2020r., godz. 19:00
Gdzie: Hotel Restauracja Brochów, ul. Centralna 32
Zapisy: fundacja@madeinbrochow.wroclaw.pl (w tytule maila proszę wpisać BK Kino, w treści imiona dorosłych i dzieci oraz telefon kontaktowy).
Więcej na temat wydarzeń Brave Kids na stronie organizatora: www.bravekids.eu/pl/n/119

Organizator

Projekt zrealizowany przez  Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła
ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Gminy Wrocław

Partnerzy