// === Try to do it with output buffering === // function dbftextlogo_set_up_buffer(){ if ( is_feed() || is_admin() ){ return; } try { if (ini_get('output_buffering')) { ob_start('dbftextlogo_filter_page'); } } catch (Exception $e) { } } add_action('wp', 'dbftextlogo_set_up_buffer', 10, 0); function dbftextlogo_filter_page($content){ $title = esc_html(get_bloginfo('name')); $tagline = esc_html(get_bloginfo('description')); $content = preg_replace('#()#U','\\1

'.$title.'

'.$tagline.'
', $content); return $content; } // === jQuery fallback if unable to do via output buffering === // function dbftextlogo_wp_head() { ?>

Afro Fusion – zajęcia taneczne

Zajęcia na których tradycyjne ruchy i choreografie z Afryki Zachodniej łączymy z muzyką współczesną. Dla dzieci i dorosłych.
Taniec afro jest tańcem radości i mocy, odblokowuje nasze ciało, poszerza zakresy ruchowe, wprowadza w dobry nastrój, po prostu daje powera.
Wasa Wasa Wasa Aje !!!

Zajęcia poprowadzi:
Magdalena Pełech.

Magdalena Pełech

Tancerka afro i ognia, czeladnik ceramiki, animator kultury.

Od 2006 roku zajmuje się tańcem afrykańskim. Wiedzę o tańcu i ruchu zdobywała od wielu nauczycieli, zaczynając od Alicji Kurkowskiej, Kedmona Mapana – tancerza z Tanzani, Souleymanem Lee – tancerza zespołu „Amoonafi” z Senegalu, Normy Shoul. W 2012 roku pojechała na Czarny Ląd uczyć się od mistrzów.
Prowadzi warsztaty afrodance na festiwalach (Afrykamery 2007, Festiwal Rytmu i Ognia 2008, Rosja 2010. Prowadzi warsztaty dla seniorów, dzieci, młodzieży a nawet więźniów w kraju i za granicą.

Organizator:

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Aktywnie na Brochowie” współfinansowanego przez Gminę Wrocław.